Olen vaadanud,kui tublid perenaised te kõik,prae või supi kõrvale...

Olen vaadanud,kui tublid perenaised te kõik,prae või supi kõrvale veel magustoit ja ahvatlevad küpsetised.Tekkis küsimus vaid,et kui palju te kuus toidu peale kulutate.Ja see küsimine mitte halva pärast,vaid mina kui loomapidaja tahaks teada,kas see üldse tasub end ära.Ehk on turult ostes tõesti odavam.Ise ma poodi jätta üle 100 euro kuus ei saa.

Vasta sellele teemale

See leht kasutab küpsiseid ning teisi jälgimistehnoloogiad, et eristada eraarvuteid, isikupärastatud teenuseseadeid, analüütilisi ja statistilisi eesmärke ning sisu ja reklaami esitamise kohandamist. See lehekülg võib sisaldada ka kolmandate osapoolte küpsiseid. Kui te jätkate selle lehekülje kasutamist, siis eeldame, et nõustute praeguste sätetega, kuid te saate neid igal ajal muuta. Rohkem infot siin: Privacy and Cookie Policy